O Nas


O firmie

Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe HAK s.c. powstało w 1994 roku, pczątkowo było jedynie sklepem motoryzacyjnym specjalizującym się w sprowadzaniu części do samochodów z rynku amerykańskiego, obecnie przerodziło się w kompleksowy sewis samochodów amerykańskich. Dokonujemy napraw bieżących, a także remontów silnika i skrzyni biegów. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami serwisowo-diagnostycznymi. Od wielu lat zajmujemy się głównie obsługą samochodów amerykańskich. Wyspecjalizowaliśmy się w regeneracji automatycznych skrzyń biegów. Z największą dokładnością dokonujemy wszelkich napraw, tak głównych jak i eksploatacyjnych.

Powierzając nam swoje auto możesz być pewien wysokiej jakości naszych usług. Mamy szeroko rozwinięty dział sprzedaży części samochodowych, dzięki czemu nie musisz się martwić o ich dostępność, wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego samochodu dostaniesz w naszym sklepie. Jeżeli są tymczasowo niedostępne, sprowadzimy je na zamówienie.

Serwis i części zamienne

Jesteśmy specjalistycznym serwisem samochodowym świadczącym kompleksowe usługi w zakresie napraw głównych jak i bieżących. Oferujemy pełny asortyment części do samochodów amerykańskich. Dzięki ponad szestanastoletniemu doświadczeniu na rynku samochodów amerykańskich, zapewniamy profesjonalną obsługę serwisową jak i sprzedażową. Serdecznie zapraszamy!

Serwis samochodów amerykańskich

W naszym serwisie pracują najlepsi specjaliści od samochodów amerykańskich. Naprawiamy skrzynie automatyczne, przeprowadzamy remonty silników, a wszystko to sprawnie i dokładnie. Oddając swój samochód w ręce naszych mechaników możesz być pewny, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie napraw bieżących - przeglądy i naprawy eksploatacyjne samochodów, wymiany klocków, okładzin hamulcowych, tarcz hamulcowych , tłumików, pasków, filtrów itp, generalnych napraw silników i skrzyń automatycznych - naprawa i regeneracja. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowo-diagnostycznym oraz wykwalifikowanym i solidnym personelem.